Antalyaspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk
30-06-2016

Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı: Ali Şafak Öztürk

30.06.2016 tarihinde gerçekleşen olağanüstü genel kurul toplantısında Ali Şafak Öztürk Antalyaspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

 

Yönetim Kurulu Listesi

 1. Ali Şafak Öztürk
 2. Nadire Konuk Akıncıoğlu
 3. Şefik Öz
 4. Salih Peker
 5. Nurettin Ünal
 6. Mehmet Akdağ
 7. Emin Hesapçıoğlu
 8. Bora Terzioğlu
 9. Sabri Ünver
 10. Ünal Pala
 11. Tolga Çelik
 12. Salman Aksal
 13. Emin Altıner
 14. Prof.Dr. Cumhur Arıcı
 15. Prof.Dr. Mustafa Özdoğan
 16. İsmail Bilal
 17. Özgür Kasapoğlu
 18. Mustafa Vicir
 19. İnanç Kendiroğlu


Ali Şafak Öztürk Kimdir

Öğretmen bir ailenin en küçük  çocuğu olarak 17 Şubat 1984’te Mersin’de doğan Ali Şafak Öztürk, ilkokula İstanbul’un en köklü okullarından biri olan Şişli Terakki’de başlamış, daha sonra Londra’da ASC Cobham’da ortaokul hazırlık sınıfına devam etmiştir. Ardından Türkiye’de ortaokul eğitimini yine Şişli Terakki Lisesi’nde  tamamlayan Ali Şafak Öztürk tekrar Londra’ya dönerek  TASIS’te (The American School in England) lise eğitimini, Kings College Londra’da İşletme (Business Managment) alanında üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim hayatının ardından Londra’da atıldığı iş hayatında ilk girişimcilik başarısını Regnum İnşaatı kurmakla yakalayan Ali Şafak Öztürk, en büyük tutkusu olan futbolu da profesyonel bir işe çevirerek ayda 5 milyon ziyaretçisi olan ve Chelsea’den Manchester City’e  pek çok futbol takım ile çeşitli alanlarda işbirliği yapan WhoScored.com’u da hayata geçirmiştir. Aynı zamanda Opet Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Şafak Öztürk,  ailenin bir yatırımı olarak Antalya Belek’te 2014 yılında açılan Regnum Carya Golf & Spa Resort Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmiştir.

SON HABERLER
17-06-2018
Kutlama
PUAN DURUMU
A-TAKIM OYUNCULARI
FOTO GALERİ