Basın Duyurusu
30-03-2016

Basın Duyurusu

3 Nisan 2016 Pazar günü saat 16.00’da kendi sahamızda yapacağımız Antalyaspor-Akhisar Belediyespor maçı için Belediyelerimize (Antalya Büyükşehir Belediyesi - Kepez Belediyesi - Muratpaşa Belediyesi - Konyaaltı Belediyesi - Döşemealtı Belediyesi - Kemer Belediyesi) maça daha fazla taraftar gelmesi yönünde hazırlamış olduğumuz görselin kendi sınırları içinde ki alanlarda duyurumunun yapılması konusunda ki talebimize aldığımız pozitif yanıtlar bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu tür taleplerimizin diğer maçlarımızda tüm ilçelerimizdeki belediyelerimize de sunulması planlanmaktadır.
Şehrin en önemli aktörlerinden belediyelerimizin konu Antalyaspor olduğunda destekleyici yaklaşımını önemsiyor, bu ve benzeri desteklerin kendi sahamızda yapacağımız tüm maçlarda devam etmesini temenni ediyoruz. Şehrin takımına sahip çıktığı ve öncü olduğu için Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Kepez Belediyesi’ne, Muratpaşa Belediyesi’ne, Konyaaltı Belediyesi’ne, Döşemealtı Belediyesi’ne ve Kemer Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.

Belediyelerimizden Destek


Antalya Büyükşehir Belediyesi : 4 Megalight 50 Raket
Kepez Belediyesi : 15 Billboard
Muratpaşa Belediyesi 1 Megalight 1 Billboard
Konyaaltı Belediyesi : 2 Billboard
Döşemealtı Belediyesi : 5 Billboard
Kemer Belediyesi: 10 Billboard

Sayın Basın Mensupları,
Hazırlanan görsel tasarım duyurusunun tüm basın organlarında maç gününe kadar yer alması hususunda desteklerinizi bekler, bu şehir için birlikte tek yürek olma konusunda varlığınızı ve gücünüzü önemsediğimizi vurgulamak isteriz.

Antalyaspor Kulübü

SON HABERLER
23-04-2018
Kutlama
PUAN DURUMU
A-TAKIM OYUNCULARI
FOTO GALERİ