Hentbol Transferlerimiz Devam Ediyor
20-07-2016

Antalyaspor Hentbol takımımız yeni sezon öncesi transferlere devam ediyor. Temmuz ayı sonunda çalışmalara başlayacak olan takımımız iç ve dış transferde birer ismi kadrosuna kattı.

İç transfer pivot mevkisinde oynayan 1.92 boyundaki 25 yaşındaki Dalibor Sukic ile 1 yıllık anlaşan takımmız dış transferde ise Milli Piyango’dan pivot mevkiiinde oynayan Veli Kara ile anlaştı. 1.94 boyunda 27 yaşında olan Veli ile de 1 yıllık anlaşma sağlandı.

Transferler hakkında bilgi veren Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, “Geçtiğimiz sezon takımın en istikrarlı oyuncusu olan Dalibor Sukic ile yola devam ediyoruz. Bizim anlaşmamıza göre neredeyse iki kat daha fazla teklif olmasına rağmen Antalya’da yaşamak ve Antalyaspor’da forma giymek isteyerek ayrılmadı. Diğer transferimiz Veli Kara fedakarlık yaparak bizimle anlaşan oyuncularımız arasına katıldı. Beğendiğimiz, çalışmak istediğimiz bir oyuncuydu. Veli’nin gelmesiyle pivot mevkiimiz geçen sezondan daha iyi oldu” ifadelerini kullandı.

Kaleci ve sol oyun kurucu arayışlarını sürdürdüklerini belirten İrban, “Ligin en düşük bütçeli takımıyız. Ancak bütçemize göre üst sıraları zorlayacak bir takım kuruyoruz. 2 transfer daha yapacağız. Ardından iskelet kadromuza göre, aramıza katılmak isteyen oyuncuları değerlendireceğiz” dedi

SON HABERLER
17-06-2018
Kutlama
PUAN DURUMU
A-TAKIM OYUNCULARI
FOTO GALERİ