Kış Dönemi Yüzme Kurslarımız Başlıyor
07-10-2016

Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde faaliyetlerini yürüten yüzme branşımız için Yüzme Kış Dönemi kayıtlarımız 11 Ekim 2016 Salı günü başlayacaktır.

Gruplar 8-12 kişilik olup, seviye tespiti ve takibine göre planlanacaktır. 5 yaşından başlayarak devam edecek 2 günlük  kurs programı  Salı-Perşembe veya Çarşamba-Cuma günleri 1 saat olacaktır.

Bu gruplarda başarı elde eden sporcular Saĺı gününden Cuma gününe kadar 4 günlük  A takım hazırlık çalışmalarına katılır.

A Takım Hazırlıktan sonrası şeçilen sporcular  Türkiye’nin en güçlü yüzme takımı olmayı hedefleyen A Takıma  geçerler. A Takımı haftanın 6 günü akşamları 2 şer saat ve haftanın 3 günü sabahları 2 şer saat olmak üzere çalışırlar.

Çalışmalar, Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda yapılacaktır.

Çalışmaların tamamı Antalyaspor Kulübü antrenörleri ve güvencesi ile yapılacaktır. 

Baş Antrenörümüz ve Danışmanımız Doç.Dr. Adnan Turgut, Kulüp Yüzme Sutopu Genel Koordinatörümüz  Sayın Mustafa Tuncer ve diğer Antrenörlerimizi daha yakından tanımak için adresimiz : www.antalyasporyuzme.com 

Kayıt yeri : Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda bulunan Antalyaspor Kayıt aracına müracaat edilmelidir.

 


SON HABERLER
17-06-2018
Kutlama
PUAN DURUMU
A-TAKIM OYUNCULARI
FOTO GALERİ