SONRAKİ MAÇ
Büyükşehir Beld. Erzurumspor
V
Antalyaspor A.Ş.
24.11.2018  13:30Kazım KarabekirBİLET AL!
Potanın Akrepleri Mektebim Koleji'ne Konuk Oldu
25-04-2018

Basketbol takımımız Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu ile basketbolcularımız Ömer Sancaklı ve Calvin Leslie, Mektebim Koleji’nde öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Basketbol Takımı, Mektebim Koleji’nin konuğu oldu. Okulun konferans salonunda gerçekleşen söyleşide öğrenciler, basketbol takımımızı marşlar eşliğinde karşıladı. Yoğun ilgi ve öğrencilerin sorularıyla karşılaşan basketbol takımımız, öncelikle Mektebim Koleji’nin basketbol takımında oynayan sporcuların ardından da diğer öğrencilerin sorularını yanıtladı.

İMZA ALMAK VE FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK YARIŞTILAR
Takımımızın spor kariyerleri, basketbolcu olmak için neler yapılması gerektiği, spor hayatıyla akademik başarının bir arada yürütülmesinin zorlukları ve basketbol oynamanın zorlukları gibi pek çok soruya yanıt verdiği söyleşinin ardından öğrenciler, Baş Antrenör Arda Vekiloğlu ile basketbolcular Ömer Sancaklı ve Calvin Leslie’den imza almak ve fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.

MAÇA DESTEK SÖZÜ
Takımın Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu, tüm öğrencileri play-off maçlarına davet ettiklerini belirterek, “Tüm bir sezonu başarılı bir şekilde geride bıraktık. Bu başarılı grafiğimizi play-off’larda da devam ettirmek istiyoruz. Sizin ve tüm taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız var ” diyerek öğrencilerden destek sözü aldı.

SON HABERLER
PUAN DURUMU
A-TAKIM OYUNCULARI
FOTO GALERİ