Hentbolcularımız Karatay Lisesi'nin Konuğu
Antalyaspor
21.03.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Hentbolcularımız Karatay Lisesi'nin Konuğu

Karatay Lisesi’ne konuk olan hentbol takımımız Baş Antrenörü Stevo Nikocevic ve sporcularımız Hakan Türkmen ile Savo Mester, öğrencilerin soru yağmuruna tutuldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden hentbol takımımız, Karatay Lisesi’nin konuğu oldu. Kırmızı-beyaz renklerin hâkim olduğu söyleşi, eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Meşalelerle kendilerini bekleyen öğrencilerle bir araya gelen hentbol takımımıza ilgi büyüktü. 

 

Karatay Lisesi Konferans Salonu’nu dolduran öğrencilerin soru yağmuruna tutulan Baş Antrenörümüz Stevo Nikocevic ve sporcularımız Hakan Türkmen ile Savo Mester, tüm soruları içtenlikle yanıtladı. Baş Antrenörümüz Stevo Nikocevic, kendileri için final niteliğinde olan 25 Mart Pazar günü saat 17.00’da Selka Eskişehir Hentbol takımıyla oynanacak lig maçı ve 28 Mart Çarşamba günü saat 19.00’da yine aynı takımla oynayacakları Türkiye Kupası çeyrek final maçına tüm öğrencileri davet etti.

“TÜM TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ”

Karatay Lisesi öğrencilerinin ve tüm Antalyasporlu taraftarların Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nu dolduracaklarını ve kendilerine destek olacaklarına inandıklarını söyleyen Nikocevic, salonu kırmızı-beyaz renklerle görmek istedikleri belirtti. Söyleşinin ardından Karatay Lisesi öğrencileri Baş Antrenör Stevo Nikocevic ve sporcular Hakan Türkmen ile Savo Mester’e çiçek takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.