Cıp Travel Agency, Hentbol Takımımıza İsim ve Forma Sponsoru Oldu
Antalyaspor
22.11.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Cıp Travel Agency, Hentbol Takımımıza İsim ve Forma Sponsoru Oldu

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Antalyasporumuz, 5 yıllığına isim ve forma sponsoru olarak yıllık 500 bin lira bedelle CIP Travel Agency ile sözleşme imzaladı.

 


Döşemealtı Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda konuşan Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor’un tarihinde ilk kez bu kadar uzun süreli amatör branşlarda bir isim sponsorunun olduğunu söyledi. Tüm alt branşlarda yapmak istediklerinin bu olduğunu söyleyen Başkanımız Öztürk, “CIP Travel Agecy, Antalyaspor Hentbol Takımına 5 yıllığına yıllık 500 bin lira olmak üzere forma ve isim sponsoru oldu. Bunu diğer branşlara da uygulamak istiyoruz. Diğer branşlara da destek verecek ekipleri bekliyoruz. Turizmcilerden destek bekliyoruz. Örnek olacaktır. Daha fazlasını bekliyoruz” dedi.

 

HENTBOL TAKIMIMIZDAN İMZALI FORMA

CIP Travel Agency’nin sahibi Halil Tayfur ise; Antalyaspor’a faydalarının olduğu için mutlu olduklarını belirterek, “Antalyaspor’a hizmet etmemize fırsat tanıdığınız için teşekkür ediyoruz. Elimizden geldiğince bu kente ve Antalyaspor’a hizmet etme gayreti içinde olacağız” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Başkanımız Ali Şafak Öztürk ve Halil Tayfur, hentbol takımımızın imzaladığı formasını takdim etti. CIP Travel Agency, Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban öncülüğünde Süper Lig’de başarıyla mücadele eden Antalyasporumuzun hentbol takımının isim ve forma sponsorluğuna 5 yıllığına, yıllık 500 bin liradan olmak üzere katkıda bulunacak.

 

 

 

 

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.