Genç Hentbolcularımızdan A Takıma 1 Puan Hediye
Antalyaspor
11.04.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Genç Hentbolcularımızdan A Takıma 1 Puan Hediye

6-10 Nisan günleri arasında Bursa’da düzenlenen Erkekler Süper Gençler Ligi’nin son etap müsabakalarında Antalyaspor Genç Hentbol Takımımız müsabakalar sonunda kazandığı 11 puanla ligi tamamladı.

 

Antalyaspor Genç Hentbol Takımımızın kazandığı 11 puanın 1.1 puan olarak A Takımımızın puanlarına eklendiğini ifade eden Antalyaspor Hentbol Takım Antrenörümüz Mustafa Babacan, “Lig boyunca karşılaştığımız Maliye Milli Piyango ve Ankara Büyükşehir Belediyesi takımlarına yenildik. MYK Hentbol ile berabere kaldık ve Merzifon Belediyesi ile Bursa Nilüfer Belediyesi takımlarını yendik. Gerçekleşen bu maçlar sonucunda ligi 1.1 puan alarak tamamladık” şeklinde konuştu.

 

“KENDİLERİNDEN 3 YAŞ BÜYÜKLERLE KARŞILAŞTILAR”

 

2016-2017 sezonunda yapılan Erkekler Süper Gençler Ligi müsabakalarının 3 etap olarak yapıldığını belirten Antrenör Mustafa Babacan, “Takımımız bu müsabakalar sonunda 11 puan toplamıştır. Bu ligde alınan puanlar, A takıma 1.1 puan olarak eklenmiştir. Genç takımımız bu ligde 2000-2001 ve 2002 doğumlu oyunculardan oluşmaktadır. Bu galibiyetleri kendilerinden 3 yaş büyük sporcularla oynayarak elde etmişlerdir. Daha çok çalışarak bu galibiyetleri önümüzdeki yılda da artıracaklardır” dedi.

 

 

 

 

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.