Hentbol Takımımız Adıyaman Deplasmanında
Antalyaspor
14.12.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Hentbol Takımımız Adıyaman Deplasmanında

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyasporumuz, ligin 12. haftasında Adıyaman Belediyespor’a konuk olacak.

 

Antalyasporumuz, 15 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’da Adıyaman Belediye Spor Salonu’nda oynanacak olan Adıyaman Belediyesi maçından da galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor.

 

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde 4. sırada yer aldıklarını söyleyen Antrenörümüz Fatih Işık, “Rakibimiz de hemen arkamızda, bir puan gerimizde 5. sırada yer alıyor. Bu maçın önemi gerçekten hem bizim hem de Adıyaman takımı adına çok büyük. Biz bu zorlu müsabakadan Adıyaman’dan galip gelerek ilk yarıyı hedeflediğimiz yerde 4. sırada bitirerek araya girmek istiyoruz” diye konuştu.

 

“TAKIM OLARAK MAÇA HAZIRIZ”

 

Takım olarak hafta boyunca çalışmalarını taktik ve teknik anlamında bu maçı kazanma üzerine gerçekleştirdiklerini de belirten Antrenörümüz Fatih Işık, “Takım olarak maça hazırız. Sakatlığı bulunan Sergııy bu maçta süre alabilecek. Son taktik çalışmasında sağ kurucumuz Cemal’de ufak bir omuz kısmında yırtık oluşmasına rağmen bu maçta, maç saatinde oynayabilecek düzeye gelecek diye düşünüyoruz. Herhangi başka bir eksiğimiz yok. Adıyaman maçını kazanarak ilk yarıyı dördüncü sırada hedeflerimiz doğrultusunda bitirmek istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.