Hentbol Takımımızda  Okan Halay’la Yollar Ayrıldı
Antalyaspor
31.03.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Hentbol Takımımızda Okan Halay’la Yollar Ayrıldı

Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Takımımız, 23. hafta karşılaşmasında evimizde MYK Hentbol ile karşılaşacak. 2 Nisan Pazar günü 10.000 Kişilik Spor Salonu’nda oynanacak mücadele, saat 15.00'da başlayacak.

 

Geçtiğimiz hafta Ankara’da oynanan Maliye Milli Piyango maçında alınan yenilgi sonrasında Antrenör Okan Halay ile yollarını ayırdıklarını belirten Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlumuz Hakan İrban, “Okan Halay hocamızla karşılıklı anlaşarak ve yönetim kurulumuzun bilgisi doğrultusunda yollarımızı ayırdık. Kendisinin hentbol camiasındaki kişilik ve önemini biliyoruz. Antalyaspor’da 2 yıldır verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Lig’de son 4 haftaya girdiklerini hatırlatan Hakan İrban, “Bu hafta oynayacağımız maça takımımızı yardımcı antrenörümüz Mustafa Babacan hazırlayacak. Ligde matematiksel anlamda kalmak açısından bu maçların en az 1’ini kazanmak zorundayız. Tabii ki amacımız tüm maçlardan puan çıkarmak. MYK Hentbol, devre arasında yaptığı transferlere ve 11 yabancı oyuncusuyla güçlü bir hale geldi” dedi.

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.