Hentbol Takımımızda Parola Galibiyet
Antalyaspor
30.11.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Hentbol Takımımızda Parola Galibiyet

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyasporumuz, ligin 10. haftasında MYK Hentbol’a konuk olacak.

 

Antalyasporumuz, 1 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de THF Spor Salonu’nda oynanacak olan MYK Hentbol maçından galibiyetle dönmek istiyor.

 

Geçtiğimiz hafta evlerinde 4. hafta erteleme maçında ağırladıkları lig lideri Selka Eskişehir’e zorlu bir maç sonucunda yenildiklerini belirten Antrenörümüz Fatih Işık, “Saha ve seyircimiz önünde lig lideri Selka Eskişehir’e karşı çok zor bir müsabaka oynayacağımızın bilincindeydik. Bütün hafta boyunca, lideri devirmek ve mutlak galibiyet üzerine odaklanarak bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Maça iyi başladık. Oyuncularımız kazanmak için çok istekliydi” dedi.

 

“MÜCADELEYİ BIRAKMAYAN OYUNCULARIMI KUTLUYORUM”

 

Takım olarak ilk devrenin özellikle de ilk dakikalarını iyi oynadıklarını sözlerine ekleyen Antrenörümüz Fatih Işık, “İlk devrenin sonlarına doğru yapmış olduğumuz bazı hatalar ve kaçırmış olduğumuz 7 metre penaltı pozisyonları nedeniyle soyunma odasına mağlup girdik. Sahamızda ve kırmızı-beyazlı taraftarımızın önünde daha iyi oynamak daha az hata yapmak isterdik. Ama her ne olursa olsun mücadeleyi bırakmadıkları için oyuncularımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

“LİGDE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İSTİYORUZ”

 

Aldıkları mağlubiyeti unutarak, ligin 10. Hafta maçı olan MYK Hentbol maçına konsantre olduklarını söyleyen Antrenörümüz Fatih Işık, sözlerine şöyle devam etti: “Artık bu maçı tamamen unutup, hedefimiz açısından çok önemli bir müsabakaya konsantre olacağız. Parolamız ise;  galibiyet. Bu maçı alarak hedefimiz boyutunda, emin adımlarla ligde ilerlemek istiyoruz. Bunun için de takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

 

 

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.