Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu
Antalyaspor
15.11.2019 - 11:22, Son Güncelleme:

Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu

CIP Travel Antalyaspor erkek hentbol takımımız, Fatih Ortaokulu'nda öğrencilerle buluştu. ‘Konumuz Hentbol' adı verilen söyleşiye okulun öğretmenleri, çok sayıda öğrenci ve takımımızdan Başantrenörümüz Fatih Işık, A takım ve altyapı koordinatörümüz Osman Özoğlu, takım kaptanımız Savaş Beyhan, oyuncularımızdan Oleg Georgiyevski ve Enis Yatkın ile altyapı antrenörümüz Mustafa Uyar katıldı.
HENTBOLU ANLATTILAR
Okul Müdürü Süleyman Öztürk ve Beden Eğitimi Öğretmeni Caner Azdemir'e düzenledikleri panel için teşekkür eden Başantrenörümüz Fatih Işık, “Yoğun ve sıcak bir atmosferde öğrencilerle buluşma imkanımız oldu. Amacımız, öncelikle Antalyasporumuzun hentbol şubesinin tanıtımı, hentbol branşının anlatılması ile sporun yaşam ve eğitim için öneminin altını çizmekti. Öğrencilerin yoğun ilgisi, hentbola ve spora bakışı bizleri mutlu etti” dedi.
FORMA HEDİYE EDİLDİ
Panelin sonunda düzenlenen yarışmada hentbol kalesine kurulan perdedeki delikten topu geçirerek gol atma başarısı gösterenlere CIP Travel Antalyaspor forması hediye edilirken, Okul Müdürü Süleyman Öztürk'e de tüm takımın imzaladığı forma hediye edildi. Öğrenciler de panele katılan teknik ekibimiz ve sporcularımızdan hatıra için imza almayı ihmal etmedi.

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.