Parkenin Akrepleri Tarih Yazacak
Antalyaspor
1.04.2019 - 14:14, Son Güncelleme:

Parkenin Akrepleri Tarih Yazacak

Erkekler Hentbol Süper Lig'de mücadele eden CIP Travel Antalyaspor Erkek Hentbol Takımımız, son oynadığı Maliye Milli Piyango karşılaşmasını da kazanıp ligde 4'üncü sıraya yükselerek Avrupa kupaları potasına girdi. CIP Travel Antalyaspor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Fatih Işık, geçtiğimiz hafta kazanılan Maliye Milli Piyango karşılaşması ile ligde bulunulan durum hakkında değerlendirmelerde bulundu.
GALİBİYETİ HAK ETTİK
Ankara'da karşılaştıkları Maliye Milli Piyango takımının 9'uncu sırada bulunan, deneyimli oyuncularla takviye edilmiş genç bir takım olduğunu ve Türk hentboluna ciddi katkılar veren en kurumsal kulüplerden biri olduğunu belirten Fatih Işık, “Ankara deplasmanında zorlu bir maç oynadık. Sahada maçın başından sonuna kadar iyi mücadele eden bir Antalyaspor vardı. 30-26 kazandık ve galibiyeti sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum” dedi.
İLK MAÇ 28 NİSAN'DA
Artık ligin son haftalarına girildiğini, her puanın ve her galibiyetin son derece önemli olduğunun altını çizen Antrenörümüz Fatih Işık, “Oyuncularımı göstermiş oldukları mücadele ve özveri nedeniyle kutlamak istiyorum. A Milli takımımızın Avrupa Şampiyonası eleme maçlarından ötürü 28 Nisan'a kadar maçımız yok. Bu uzun arada oyuncularımızdan hem mental hem de fiziksel olarak dinlenmelerini istedik. Adım adım hedefe doğru ilerliyoruz. Kalan 4 maçımızı da kazanarak Antalyaspor hentbol tarihinde bir ilki gerçekleştirip Avrupa kupalarına adımızı yazdırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.