Parkenin Akrepleri Galibiyet Peşinde
Antalyaspor
26.11.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Parkenin Akrepleri Galibiyet Peşinde

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Hentbol Takımımız, ligin 4. Hafta erteleme maçında SELKA Eskişehir’i ağırlayacak.

 

Antalyasporumuz, 27 Kasım Salı günü saat 17.00’da Antalya Spor Salonu’nda oynanacak olan SELKA Eskişehir maçından da galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor.

 

Sahamız ve taraftarlarımız önünde SELKA Eskişehir’i yenmek istediklerini belirten Antrenörümüz Fatih Işık, “8 maçta mağlubiyet almadan yoluna devam eden bir takıma karşı oynayacağız. Gerçekten çok kaliteli ve üst düzey bir takım. 4. hafta erteleme müsabakası oynayacağız onlarla. SELKA Eskişehir’le Avrupa Kupası müsabakalarından dolayı maçımız ertelenmişti.  Takımımızda Sergııy haricinde eksik oyuncumuz yok. Sergııy’in de menüsküsünde bir yırtık tespit edildi. Perşembe günü geçilerek 3 hafta sonra aramıza dahil olacak. Sergııy haricinde tam kadro olarak maça hazırız” dedi.

 

“PAROLAMIZ GALİBİYET”

 

Çok zorlu bir maça çıkacaklarını söyleyen Antrenörümüz Fatih Işık, “Tüm Antalyaspor sevdalılarını, taraftarlarımızı Antalya Spor Salonu’na davet ediyoruz. Bu önemli maçta 17. adam olarak bizlere çok büyük desteklerinin olacağına inandığım seyircilerimizi, bizlerle beraber olmaya davet ediyoruz. Bu önemli müsabakada kapasitemizi biliyoruz. Antalyaspor olarak lideri devirmenin hesaplarını yapıyoruz. Bir hafta boyunca çalışmalarımızı bu yönde takımla beraber taktiksel ve tekniksel olarak çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Zor bir maç oynayacağız. Parolamız galibiyet. Galip gelerek lideri devirerek çıkışımızı galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz.”

 

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.