50. Yıla Özel Bayrak Kampanyası
Antalyaspor
14.07.2016 - 00:00, Son Güncelleme:

50. Yıla Özel Bayrak Kampanyası

Antalyaspor Kulübü olarak 50. yılımıza özel “50. Yıl” temasıyla Antalya ve tüm ilçelerinde bayrak kampanyası başlatmış bulunuyoruz.


Kurum, kuruluşlar, STK'lar, esnaflar ve iş adamları sadece Antalyaspor'un resmi bağış makbuzu veya fatura karşılığında bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.


Kampanya doğrultusunda bayrak üzerinde Antalyaspor logosu ile firma, kurum, kişi isimleri yer alacak olup bayraklar Antalya şehir merkezi ve tüm ilçelerin cadde ve sokaklarında yer alacaktır.


4m x 6m ebatında olacak bayrakların şehrin ana arterlerine tarafımızdan asılması halinde 1.500 (Bin beşyüz) TL karşılığında, kendi imkanlarıyla asmak isteyenler için 1.250 (BinİkiYüzElli) TL olarak alınabilecektir.

Antalyaspor 50. Yıl bayrak kampanyasında elde edilen gelir kırmızı-beyazlı kulübün amatör spor şubelerinde kullanılacaktır.

Antalyaspor lisanslı bayraklar üzerinde özel bir tema bulunmaktadır. Bu tema kullanılmayan bayraklar hakkında yasal işlem uygulanacaktır. Antalyaspor logosu altında illegal şirket vb. tanıtımı yaparak bayrak asanlar hakkında yasal işlem uygulanması için resmi başvurular yapılmıştır.

Müracaat: Antalyaspor Kulübü - 0 242 237 08 81

Antalyaspor Kulübü Derneği

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.