52. Yılımız Kutlu Olsun
Antalyaspor
2.07.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

52. Yılımız Kutlu Olsun

2 Temmuz 1966 tarihinde, kurucu başkanımız Atilla Konuk ve arkadaşları tarafından kurulan Antalyasporumuzun 52. yılını onur ve gururla kutluyoruz.
Süper Lig'de Futbol başta olmak üzere Hentbol ve Masa tenisiyle; Basketbol, Yüzme, Su topu, Bisiklet, Triatlon, Voleybol, Cimnastik, Judo ve Korumalı futbol branşlarıyla da liglerde bayan ve erkek takımlarıyla mücadele eden Antalyasporumuz; toplamda 12 branşıyla, ulusal ve uluslararası müsabakalarda kulübümüzü temsil eden yüzlerce lisanslı sporcusuyla, örnek spor tesisleriyle Türkiye'nin ender spor kulüpleri arasında yer alıyor.
Vizyonlu bir kulüp olan Antalyasporumuzun Avrupa ve Dünya'nın tanıyacağı bir kulüp haline gelmesi için; hep beraber omuz omuza yılmadan ve azimle çalışmaya devam edeceğiz.
Antalyaspor Kulübü olarak, kulübümüzün 52. yılında tüm Antalyasporluları en içten dileklerimizle kutluyor, Antalyasporumuzun bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli başkan ve yöneticilerimizi ve camianın bir ferdi olarak kendini Antalyasporlu kabul eden herkesi minnet ve şükranla anıyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Antalyaspor Kulübü Derneği
Antalyaspor Vakfı
Antalyaspor A.Ş.

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.