Antalyaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu
Antalyaspor
30.08.2019 - 13:16, Son Güncelleme:

Antalyaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu

İLAN

ANTALYASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DUYURUSU

Derneğimiz Olağanüstü Genel Kurulu, 14.09.2019 Cumartesi günü saat 12.30'da Yeşilbayır Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.No:44/A Döşemealtı/Antalya Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri adresinde; ilk toplantıda yasal çoğunluğun sağlanamaması halinde ise 21.09.2019 Cumartesi günü aynı adreste ve aynı saatte aşağıda belirtilen gündem maddeleri ile yasal çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Aşağıda belirtilen gündem maddelerinin görüşüleceği Olağanüstü Genel Kurulumuza tüzük hükümleri gereği 2017 ve 2018 yıllarından aidat borcu bulunmayan üyelerimiz katılabileceğinden üyelerimizin (varsa) aidat borçlarını 12.09.2019 Perşembe günü saat 17.30'a kadar ödemelerini ve genel kurula katılımlarını ilanen tebliğ ederiz.

Dernek Tüzüğü Madde 7

Olağan ve Olağanüstü Genel Kurulun yapılacağı yıl hariç olmak üzere gecikmiş yıllık aidat borcu olanlar Genel Kurula katılamaz.

GÜNDEM

1-Yoklama ve açılış

2-Divan teşekkülü ve saygı duruşu

3-Genel Kurul tutanaklarını imzalamak üzere Divan Heyeti'ne yetki verilmesi

4-Keçiören Belediyesi Bağlumspor Kulübünün Voleybol Kadınlar 1.Ligi'ndeki takımının yarışma haklarının aktifi ve pasifi ile Antalyaspor Kulübü Derneği tarafından devralınması ve Ekim ayına kadar gerekli evrakların Voleybol Federasyonu'na ulaştırılmasının sağlanması konularının müzakere edilmesi

5-Dernek Üyeliğine Giriş Aidatı ve Dernek Yıllık Üyelik Aidatı tutarlarının artırılmasının görüşülmesi

6-Dilek ve temenniler

7-Kapanış

ANTALYASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.