Antalyasporumuz ile Muratpaşa Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı
Antalyaspor
27.12.2019 - 17:56, Son Güncelleme:

Antalyasporumuz ile Muratpaşa Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı

Antalyaspor Kulübü Derneğimiz ile Muratpaşa Belediyesi arasında protokol imzalandı. Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Fikret Öztürk ile Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal arasında imzalanan protokol törenine yöneticilerimiz Nurettin Ünal, Emin Hesapçıoğlu, Berkay Bahar ve Hakan İrban'ın yanı sıra Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu ile Mali Müşavir Mehmet Çelik katıldı.
HER ŞEY GENÇLER İÇİN
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyaspor'un kentin önemli bir değeri olduğunun altını çizerek bugüne kadar verdikleri desteğin bundan sonra da artarak süreceğini belirtirken, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Fikret Öztürk ise amaçlarının gençlerin kahve köşelerinden, internet kafelerden ve tüm kötü alışkanlıklardan uzak durarak her türlü sporu yapmaları için imkan hazırlamak olduğunu belirterek, “Biz, Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor A.Ş. ve Antalyaspor Vakfı olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. Özellikle bakanlarımızın, milletvekillerimizin, belediyelerimizin ve taraftarlarımızın birlik beraberlik içinde olarak yardımlaşmasına ihtiyacımız var. Bu vesile ile Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal'a teşekkür ediyorum. İnşallah bu protokol iki tarafa da hayırlı olur' dedi. İmzaların atılmasından sonra günün anısına hediyeler verilerek fotoğraf çektirildi.
İMKANLAR SEFERBER EDİLECEK
İmzalanan protokol gereğince Antalyasporumuzun amatör branşlarında yer alan sporcularımız, Muratpaşa Belediyesi'nin saha ve spor tesislerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek, sporcuların eğitimi için belediye tarafından antrenör ve sair alanlarda meslek elemanı desteğinde bulunulacak, kulübümüzün sporcuların ulaşımı ile ilgili talebi ücretsiz olarak karşılanacak.

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.