Başkanımız Ali Şafak Öztürk: Kulüp Kültürünü Geliştireceğiz
Antalyaspor
20.11.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Başkanımız Ali Şafak Öztürk: Kulüp Kültürünü Geliştireceğiz

Salı Grubu kahvaltısına katılan Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor'un Antalya'nın büyük markası olduğunu, bu markayı kulüp kültürünü geliştirerek en iyi yerlere getirmek istediklerini söyledi.

Her hafta farklı bir konuda toplantılar gerçekleştiren Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'nun (Salı Grubu) bu haftaki toplantısına yöneticilerimiz konuk oldu. Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü'nde (ATİK) gerçekleştirilen toplantıya; Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erhan Erdem, Emre Önen, Emin Hesapçıoğlu, Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz, Genel Menajerimiz Servet Çavuşoğlu ile Antalyaspor Kulübü Derneğimiz Yöneticilerinden Alp Özel katıldı.

Başkanlığını Muharrem Koç'un yaptığı toplantının bu haftaki konusu ise Antalyaspor'du. Toplantıda konuşan Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Türkiye'de futbolun kolay bir sektör olmadığını söyleyerek, "Antalya çok avantajlı bir şehir. Antalya, Londra ve Paris'ten sonra Avrupa'da en fazla turist çeken şehir olarak dikkatleri çekiyor. İklim şartları yüzmeden okçuluğa, futboldan golfe kadar her türlü spora elverişli. Denizi ve dağlarıyla Antalya, enternasyonel düşünebilen insanlardan oluşabilen bir nüfusa sahip" dedi.

BARCELONA ÖRNEĞİ
Antalya'nın turizm yatırımlarıyla da çok ileri olduğunu anlatan Başkanımız Öztürk, Antalyaspor'un da bu şehrin bir markası olduğunu belirterek, "Antalya, bu markadan yararlanmalı. Barcelona şehrini Barcelona yapan en önemli özelliklerden birisi şehirle iç içe olan, hatta şehrin marka değerini arttıran futbol kulübü olmasıdır. Antalya turizmin başkenti ama aslında bilinirliği çok daha fazla artabilecek bir şehir. Bunun artmasında sporun ve Antalyaspor'un özellikle futbolun çok önemli olacağını düşünüyorum. Barcelona'da kulüp ruhu geliştiğinde bunun turizme ve ekonomiye de büyük katkı sağladığını söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

CIP TRAVEL İLE HENTBOLDA SPONSORLUK ANLAŞMASI
Toplantıda soruları da yanıtlayan Başkanımız Öztürk, hentbol takımıyla ilgili CIP Travel ile 5 yıllık bir süreyi kapsayan sponsorluk anlaşması imzaladıklarını söyledi. Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz da ideali ve hedefi olan bir başkana sahip olduklarını söyledyerek, "deali ve hedefi olan insanların doğru işler yapacağını düşünüyorum. Bu seneyi geçtikten sonra ben Antalyaspor'un çok parlak bir geleceği olduğunu düşünüyorum. Alt yapıda bu potansiyelin olduğunu düşünüyorum” dedi. Antalyaspor Kulübü Derneği Yöneticisi Alp Özel de Antalyaspor Klübünün 12 branşta temsil edildiğini söyledi. Toplantı Teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.