Kamuoyuna Duyurulur
Antalyaspor
18.10.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Kamuoyuna Duyurulur

17.10.2017 tarihinde yaptığımız Antalyaspor maçlarında seremoniye çıkan çocuklarımızla ilgili, kamuoyuna Antalyaspor Kulübü Derneği olarak ikinci bir açıklama yapma gerekliliği doğmuştur.
Yıllardır Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Antalyaspor Futbol Okulları'nın bir organizasyonu olan Antalyaspor futbol takımımızın iç saha maçlarındaki maç öncesi seremoni uygulaması, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini içererek bu güne kadar gelmiştir. Bu uygulamadaki asıl amaç Antalya merkez ve ilçelerindeki hatta çevre illerdeki 6-12 yaş aralığındaki çocuklarımızı maç öncesi futbolcularımızla sahaya çıkmaları, hafızalarında Antalyaspor ile ilgili güzel bir anı kalmasını sağlamaktır.
Bu yıl kulübümüze gelen istekler doğrultusunda bir düzenlemeyle bu konuya bir standart belirleyerek duyuru yapılmıştır. Bahse konu olan ücret konusunda da çocuğumuza Antalyaspor storelarda satışta bedeli 120 TL olan seremoni forma seti vermenin yanında velileriyle maçı birlikte izleme imkânı (Batı alt tribünde) sunulmaktadır. Bu uygulamayla sosyal sorumluluğumuz farkındalığıyla hareket ederek buna önem vermekteyiz.
Antalyaspor Kulübü Derneği olarak 11 amatör branşta (Yüzme, sutopu, masa tenisi, voleybol, judo, bisiklet, triatlon, cimnastik, squash, badminton ve korumalı futbol) ve 500'e yakın lisanslı ve yüzlerce eğitimine devam edilen sporcularıyla üst liglerde dahil olmak üzere tarihini en fazla aktif branşı ve sporcularıyla faaliyet göstermektedir. Genellikle alt yapı kategorilerinde (Minikler, küçükler, yıldızlar, gençler) ülkemizin her yerinde ve hatta yurt dışında yapılan spor müsabakalarına Antalyasporumuzu temsilen katılmaktadırlar. Antalyaspor Kulübü Derneği'nin yaratmış olduğu maddi ve manevi imkânlarla bundan sonra da spora ve sporcuya destek sürecektir. Yapılan sosyal sorumluluk projelerinin de artarak devam edileceğinin bilinmesini istiyoruz.Kamuoyuna Duyurulur. Saygılarımızla.

Antalyaspor Kulübü Derneği

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.