Yönetim Kurulumuz Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi
Antalyaspor
17.01.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Yönetim Kurulumuz Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi

Yönetim Kurulumuz; Yönetim Kurulu Başkanımız Cihan Bulut önderliğinde, yoğun katılımla haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu, önceki gün düzenlenen haftalık toplantıda bir araya geldi. Yönetim kurulumuz, toplantı öncesinde Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu'yla tanıştı ve ardından da doğum gününü kutladı.

Düzenlenen yönetim kurulunda alınan kararlar hakkında açıklamalarda bulunan Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Prof. Dr. Cumhur Arıcı, “Düzenlediğimiz toplantıda, hocamızdan takım oyuncularımızın durumu hakkında bilgi aldık. Toplantının devamında kulübümüzün kurulduğu günden bugüne, Antalyaspor'umuzu hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımızın desteğiyle hem ekonomik hem de sportif anlamda zor bir süreçten geçen takımımızın en kısa sürede hak ettiği başarıyı yakalayacağından eminiz. Bu süreçte takımımızı hep desteklemeye devam eden taraftarımıza bir kez daha teşekkür ediyor ve destek vermeye devam etmelerini istiyoruz” dedi.

TRİBÜNLER ESKİ İSİMLERİNİ YENİDEN ALDI

Yönetim kurulu toplantılarının yoğun bir katılımla gerçekleştiğini belirten Prof. Dr. Arıcı, “Yine geçmiş dönemlerde kulübümüze yönetici olarak emeği geçmiş ya da tribün, forma vb. sponsorluklarıyla Antalyaspor'umuza katkı vermiş tüm Antalyasporlu hemşerilerimizin de bir teşekkürü hak ettiği düşüncesindeyim. Bu amaçla, Antalyaspor yönetim kurulu olarak, Beşiktaş maçı bir başlangıç olmak üzere kendilerini bizzat ziyaret ederek tribüne davet etme kararı aldık. Ayrıca, bu yıl sponsorluk anlaşması imzalamadığımız ancak takımımızla bütünleşen Adopen, Ceysu, Yüksel Tohum ve Rixos tribünlerinin yine aynı isimler adlandırılmasına yönetim kurulunda oybirliğiyle karar aldık” diye konuştu

© 2020, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.