Voleybol Spor Okullarımızın amacı; Antalya'nın en başarılı voleybol takımlarından birisi olan altyapı takım kadrolarımıza ve 1. Ligde mücadele eden A Takımımıza profesyonel sporcular yetiştirmek ve sporculuk hayatlarına rehberlik etmektir.

6-16 yaş grubundaki genç kızlarımızın başvuru yapabileceği Voleybol Spor Okullarımız eğitim öğretim akademik takvimine göre, okulların devam ettiği kış döneminde cumartesi ve pazar günleri, okulların tatil olduğu dönemlerde hafta içi antrenörlerimizin belirlediği günlerde çalışmalarını yapmaktadır. Çalışmalarımız, yaş gruplarına uygun olarak oluşturulan gruplar ile Neriman Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Spor Salonu'nda yapılmaktadır.

Voleybol Spor Okulu çalışmalarımız, cumartesi ve pazar günleri saat 11.00'da başlayıp saat 20.00'da sona ermektedir.

Voleybol Spor Okullarımızın, dörder haftalık dönemler (periyotlar) halinde çalışma takvimi oluşturulmuş ve bu çalışma takvimine göre eğitimler devam etmektedir.

Çalışma takviminde belirlenen dönemler eğitimin başlama ve bitiş tarihlerini belirlemez. Voleybol Spor Okullarımıza kayıt yaptırmak isteyen bir sporcu yeni periyot başlangıcını beklemeden kayıt yaptırabilir. Sporcu, kendi yaş gurubu ve seviyesine en uygun grupta eğitimini almaya başlar. Çalışmalarımız yaz kış aralıksız olarak devam etmektedir.

Voleybol Spor Okullarımıza kayıt yaptırarak eğitimine başlayan sporcular, herhangi bir sağlık sorunu nedeni ile gelemediği eğitim günleri için, eğitim günlerini kapsayan sağlık raporunu yetkililerimize ibraz etmesi halinde, telafi eğitimi alabilirler. Eğitime gelemediği günler için sağlık raporu beyan etmeyen sporcularımız telafi eğitimlerinden faydalanamaz.

Online kayıt formunu doldurarak kayıt işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz. Online kayıt formunu dolduran sporcularımız için, yetkililerimiz tarafından iletişim kurularak antrenman saati ve konum ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilecektir. Aşağıdaki linkte, sporcu bilgileri ve veli bilgilerini doldurarak online kayıt formumuzu doldurabilirsiniz.

Kayıt Formu http://www.antalyaspor.com.tr/tr/

Asıl kayıt için;

  • Kimlik fotokopisi
  • Antrenman salonunda veli tarafından doldurulacak olan kayıt formu ve veli taahhütnamesinin doldurularak yetkililere teslim edilmesi gerekmektedir.

Önemli Not: Voleybol Spor Okullarımızın servis ile ulaşım hizmeti bulunmamaktadır.

Voleybol Spor Okulları İletişim

0539 778 3377

DİĞER HABERLER

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.