Bülent Korkmaz: Kaybetmeden Geri Döneceğiz

Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde haftalık basın toplantısı düzenledi. Sözlerine, Kayseri deplasmanından dönerken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Aytemiz Alanyaspor futbolcusu Josef Sural ile ilgili taziyelerini bildirerek başlayan Korkmaz, “Dün Takım Menajerimiz Cem Deda ile birlikte Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Teknik Direktör Sergen Yalçın'ı ziyaret ederek üzüntülerimizi dile getirdik. Bu vesile ile Josef Sural'e Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına bir kez daha sabırlar diliyoruz” dedi.

ZORLU BİR MAÇ OLACAK

Bu hafta karşılaşacakları Göztepe maçının son derece zorlu geçeceğini belirten Korkmaz, “Özellikle son 3-4 haftada takım savunmasını yapmaya çalışan, tek blok halinde oynamaya gayret gösteren bir takım var. Belki Erzurum ve Akhisar maçlarını kaybettiler ama özellikle Beşiktaş ve son olarak Başakşehir karşılaşmalarında bunu çok iyi yaptılar ve Başakşehir'in iki hatasını değerlendirip çok önemli bir galibiyet aldılar. Rakibimizin bize karşı bu savunma anlayışının dışına çıkacağını sanmıyorum. Biz de aynı şekilde oynayıp onların hata yapmasını bekleyeceğiz” diye konuştu.

YENİ BİR FIRSAT YARATACAĞIZ

Geçtiğimiz hafta kazanmaları halinde 5'incilik için çok önemli bir adım atacaklarını ancak bu fırsatı değerlendiremediklerini kaydeden Korkmaz, “Göztepe deplasmanında bu fırsatı yeniden yaratmaya çalışacağız. Çok büyük bir baskı altında oynayacağımızı biliyoruz. Nihayetinde onlar için final gibi bir maç. Taraftarı ile beraber yoğun baskı yaratacaklardır. Bunun üstesinden geleceğiz. Takım halinde hareket ettiğimiz sürece her maça ortağız. İnşallah bu maçta da bu şekilde hareket edeceğiz. Kaybetmeden geri dönmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.