Antalya Kamuoyuna Önemle Duyurulur!
Antalyaspor
14.06.2022 - 13:25, Son Güncelleme:

Antalya Kamuoyuna Önemle Duyurulur!

Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor A.Ş. olarak, Antalyaspor Futbol Okulları ile ilgili olarak önemli bir karar alınmıştır.

Buna göre;

Antalyaspor olarak Antalya merkez ilçelerinde istisnasız olarak hiçbir futbol okuluna isim hakkı verilmemiştir.

Antalya'nın merkez ilçelerinde (Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı ve Aksu) tek yetkili Antalyaspor Futbol Okulu, Hasan Subaşı Tesislerimizde bulunan Antalyaspor Merkez Futbol Okulumuzdur.

Yeni oluşturulan sistem değişikliği nedeniyle merkez ilçelerde hiçbir futbol okulu ile sözleşme yenilenmemiştir.

Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı ve Aksu ilçelerinde halen isim hakkı verdiğimiz bir futbol okulu bulunmamaktadır.

Antalyaspor Futbol Okullarının tamamı resmi internet sitemiz olan www.antalyaspor.com.tr'de bulunmaktadır.

Sitemizde yer almayan hiçbir kurum, okul veya şahısla ilgimiz bulunmamaktadır.

İsim hakkı bulunmamasına rağmen reklamlarında, sosyal medya mecralarında sözlü olarak veya yazılı metinlerle yanıltıcı ve aldatıcı şekilde Antalyaspor Futbol Okullarının ismini kullananlar karşısında dikkatli olunması gerekmektedir.

Bu tür girişmlerde bulunanlar hakkında Antalyaspor'umuzun marka değerini korumak ve vatandaşlarımızın aldatılmasını önlemek amacıyla hukuki yollara başvuracağımızı burdan ilan ederiz.

Antalyaspor Futbol Okullarının bundan sonraki işleyişi ile ilgili detaylı duyurular, resmi web sitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.