Antalyaspor Dergisi Aralık Sayısı Yayında
Antalyaspor
21.12.2021 - 14:28, Son Güncelleme:

Antalyaspor Dergisi Aralık Sayısı Yayında

Antalyaspor Dergisi'nin aralık ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

Dergimizin bu ayki sayısında sahayı sınırlayan çizgilerin dışına çıktık ve Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin'in göreve başlamasının ardından ailemize katılan Alfons Groenendijk, Michael Lindeman ve Marcelo Lins Martins ile sohbet ettik. Üç deneyimli futbol insanı, dergi okuyucularımız için hem Antalyaspor'a geliş süreçlerini hem de kendileri hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Bu ayki sayımızda kulübümüze geçmiş dönemlerde başarılı ile hizmet eden ve futbol hayatının çok büyük bir bölümünü Türkiye'de geçirmiş olan Tita ile de sohbet ettik. Tita; Türkiye'ye geliş sürecini, ilginç anılarını, Antalyaspor günlerini ve futbolu bıraktıktan sonraki yaşantısını Antalyaspor Dergisi okuyucularıyla paylaştı.

Dergi abonelerimiz aralık sayımızda ayrıca Asbaşkanlarımızdan Mehmet Güneysu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi, 4-4-2 taktiğinin futbol literatürüne nasıl girdiğini, sağlık köşemizi, “Minik Akrepler” için olan özel bölümümüzü ve çok daha fazlasını okuyabilecekler. Siz de 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak dergimize abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.