Antalyaspor Dergisi Ekim Sayısı Yayında
Antalyaspor
27.10.2021 - 12:08, Son Güncelleme:

Antalyaspor Dergisi Ekim Sayısı Yayında

Antalyaspor Dergisi'nin ekim sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı. Dergimizin bu ayki sayısının kapağında kalecimiz Ruud Boffin yer aldı. 2012 yılından beri Türkiye'de top koşturan ve 2017'den itibaren de Antalyaspor forması giyen Belçikalı file bekçimiz, kariyer serüvenini ve motor sporlarına olan tutkusunu dergimizin ekim sayısı için vermiş olduğu özel röportajda anlattı.

GÜRAL VE BAYSAN KONUK OLDU

Türkiye'nin ve Antalya'mızın turizm açısından önemli isimlerinden biri olan ve aynı zamanda kulübümüzün yönetim kurulunda yer alan Sami Güral ile de dergimizin bu ayki sayısı için hem Antalya'daki turizm faaliyetlerini hem de kulübümüzün vizyonunu konuştuk. 6 yıl boyunca Antalyaspor'un formasını terleten, kulübümüzde futbolculuğun yanı sıra genel kaptanlık ve başkan danışmanlığı görevlerini yürütmüş olan Hüseyin Baysan da, dergimize geçmişten bugüne Antalyasporlu günlerini anlattı.

A MİLLİ OYUNCULARIMIZ

Dergimizin aboneleri bu ayki sayımızda ayrıca oyuncumuz Enzo Crivelli'nin yaşam öyküsünü, Antalyaspor'dan Türkiye A Milli Takımı'na seçilme başarısı göstermiş futbolcuları, unutulmaz geri dönüşlerimizi, eylül ayında yaşamını yitiren dünya basketbolunun duayen ismi Dusan Ivkovic'in başarı hikayesini ve çok daha fazlasını okuyabilecekler. Siz de dergimize 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.