Antalyaspor Dergisi Kasım Sayısı Yayında
Antalyaspor
23.11.2021 - 13:03, Son Güncelleme:

Antalyaspor Dergisi Kasım Sayısı Yayında

Antalyaspor Dergisi'nin kasım ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı. Dergimizin bu ayki sayısının kapağında defans hattımızın öne çıkan isimlerinden biri olan, kaptanlarımızdan Veysel Sarı yer aldı. Tecrübeli futbolcumuz, İstanbul'dan Antalya'ya uzanan yaşam öyküsünü ve hayatının dönüm noktalarını Antalyaspor Dergisi okuyucuları için anlattı.

ESKİMEYEN DOST KONUK OLDU

Kasım sayımızda 1996-2002 yılları arasında formamızı başarıyla terleten Gosho Ginchev de sorularımızı yanıtladı. Kırmızı-beyazlı kulübümüzden ayrılmasına rağmen hala Antalya'daki günlerini unutamadığını söyleyen ve eski takım arkadaşlarıyla bağlarını koparmadığını ifade eden Ginchev “Antalyaspor'a canım feda” diyerek Antalyaspor sevgisini dile getirdi.

ÖNEMLİ KONULAR VE ÇOCUK KÖŞESİ

Kasım sayımızda Asbaşkanlarımızdan Tuncay Kilit, Hentbol Şube Sorumlumuz Hakan İrban ve kadın triatletimiz Saliha Yüksel Tama da konuğumuz oldu. Camiamızdan en son haberlerin, çocuk köşemizin, Avrupa ve dünya futbolundan gelişmelerin ve çok daha fazlasının yer aldığı Antalyaspor Dergisi'ne siz de 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.