Antalyaspor Dergisi Nisan Sayısı Yayında
Antalyaspor
27.04.2022 - 21:32, Son Güncelleme:

Antalyaspor Dergisi Nisan Sayısı Yayında

Kulübümüzün resmi yayın organlarından biri olan Antalyaspor Dergisi'nin nisan sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

Dergimizin bu ayki sayısının kapağında futbol takımı oyuncularımızdan Güray Vural yer aldı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle kariyeri boyunca birkaç kez futbolu bırakma noktasına gelen ancak yeşil sahalara her seferinde eskisinden daha güçlü bir şekilde dönüş yapan tecrübeli oyuncumuz, kariyer serüvenini Antalyaspor Dergisi okuyucuları için anlattı.

Bu ayki sayımızın bir başka konuğu ise Yönetim Kurulu Üyemiz Tarık Sarvan'dı. Aynı zamanda CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı olan Tarık Sarvan ile güneş enerjisi üretim sektörü ve Antalya'nın batmayan güneşi Antalyaspor hakkında konuştuk.

Dergimiz için U19 Takımı Teknik Sorumlumuz Cihat Güller ile de bir söyleşi gerçekleştirdik. Geleceğin Antalyasporlu futbolcularına en yakından dokunan kişi olan Cihat Güller, futbol ve altyapı üzerine açıklamalarda bulundu.

Nisan sayımızda ayrıca arşivlerde yer alan dosyaları inceledik, dünyaca ünlü teknik direktör Jürgen Klopp'un; eski öğrencisi ve futbol sorumlumuz Nuri Şahin hakkında biyografisinde sarf ettiği ifadelere göz attık. Geçmişten günümüze devre arası transfer dönemlerinde yaptığımız bazı nokta atışı transferleri hatırladık, futbol takımımızın ilk oyuncularından Metin Ünal ve kendisiyle aynı ismi taşıyan, U15 Takımı oyuncumuz Metin Ünal üzerine bir yazı kaleme aldık.

Antalyaspor Dergisi'ne abone olmak için siz de 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.