Başkan Yılmaz Konuklarını Ağırladı
Antalyaspor
22.04.2021 - 20:56, Son Güncelleme:

Başkan Yılmaz Konuklarını Ağırladı

Fraport TAV Antalyaspor Başkanımız Mustafa Yılmaz, kendisine hayırlı olsun dileklerini iletmek isteyen konuklarını ağırladı. Günün ilk ziyaretçileri Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Heyet, başkanımız Mustafa Yılmaz ve yönetimimize başarılar diledi. AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Ülker ile Muratpaşa Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz ve gençlik kolları üyeleri de Başkanımız Mustafa Yılmaz'ı ziyaret edenler arasındaydı. Ülker ve gençler, takımımızın ligde başarılı olacağına, Ziraat Türkiye Kupası'nın da Antalya'ya geleceğine olan inançlarını dile getirip her zaman Antalyaspor'umuzun yanında olacaklarını söylediler.

BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDULAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan ve beraberindekiler de başkanımız ve yönetimimize başarı dileklerini iletirken belediye olarak kulübümüze ellerinden gelen desteği vereceklerini belirttiler. Gazeteci Cevat Alp, Beşkonaklılar Derneği Başkanı Hakan Halim Okudan ve beraberindekiler de Başkanımız Mustafa Yılmaz ile Antalyaspor'un bugünü ve geleceği üzerine sohbet ederken başarı dileklerini ilettiler.

SEMBOL İSİMLER DE GELDİ

Günün son konukları tribünlerimizdendi. Antalyaspor'umuzun sembol isimleri, Başkanımız Mustafa Yılmaz'ı ziyaret edip başarı dileklerinde bulundu. Amigo Miloş olarak bilinen Recep Güler ve Amigo Ali Dayı olarak bilinen Ali Çınardere'nin yanı sıra Murat Çınardere, Ali Kaçar ve İsmail Kocabıyık, özellikle Türkiye Kupası finalinde takımımızın başarılı olacağına dair inançlarını dile getirdiler. Başkanımız Mustafa Yılmaz da kendisini ziyaret eden tüm konuklara nezaketleri nedeniyle teşekkür ederken bu birlikteliğin Antalyaspor'umuzu daha da güçlendireceğini ifade etti.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.