Ekşili Gençlik Kütüphanesi Zenginleşiyor
Antalyaspor
25.05.2022 - 13:58, Son Güncelleme:

Ekşili Gençlik Kütüphanesi Zenginleşiyor

Fraport TAV Antalyapor ile Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) tarafından Antalya'nın Döşemealtı ilçesi Ekşili Köyü'ne yaptırılan Ekşili Gençlik Kütüphanesi'ne kitap bağışları devam ediyor. Açılışı geçtiğimiz mart ayında gerçekleştirilen kütüphane, hem çocukların bilgi dağarcığını geliştirmeye, hem de ayda bir düzenlenecek olan etkinliklerle sosyalleşmelerine ev sahipliği yapıyor.

EĞİTİME KATKI SÜRÜYOR

Kütüphanenin mayıs ayı etkinliğine FTA Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Sert ve İbrahim Merey ile ANTGİAD Başkanı Osman Sert katıldı. Ekşili Fatma-Yusuf Bilgiç İlkokulu öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ile başlayan etkinlikte FTA Antalyaspor'un hazırlattığı kırtasiye setlerinin dağıtımı da gerçekleştirildi. Ardından kütüphanenin içinde okuma etkinliği de yapılırken son olarak Nesibe Aydın Antalya Okulları'nın bağışladığı 700 kitabın teslimi yapıldı.

NESİBE AYDIN'DAN KÖYE DESTEK

Nisan ayı içerisinde Başkanımız Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ve futbolcularımız Fedor Kudriashov ile Doğukan Sinik'in Nesibe Aydın Antalya Okulları'nda katıldığı söyleşi sırasında bağışlanan kitapların okul aile birliği tarafından tasnif edilmesinden sonra Ekşili Gençlik Kütüphanesi'ne bağışlanmasına karar verilmişti.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.