Kamuoyuna Duyuru
Antalyaspor
14.06.2022 - 13:25, Son Güncelleme:

Kamuoyuna Duyuru

Büyük Antalyaspor taraftarı;

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nu kulüp tarihimizde yer alan önemli rekorları kırarak, sadece camiamızın değil, taraflı tarafsız tüm Türk futbol kamuoyunun takdirini alan bir performansla geride bıraktık.

Sezonun son maçını oynadığımız günün ertesi günü yeni sezon hazırlıklarına başladık. Takımımızın verdiği olumlu motivasyonla, görevimizi başarıyla yapmış olmanın huzuruyla ve çok daha büyük bir istek ve arzuyla adımlarımızı atıyoruz, atmaya da devam edeceğiz.

Bugünlerde en son ihtiyacımız olan şey huzursuzluk ve kaos ortamı.

Ancak maalesef camiamızda onca güzellikler varken her zaman olduğu gibi nifak tohumlarını eken kesimin maksatlı, kasıtlı ve camiamızı karıştırmaya yönelik haberleri ile karşı karşıyayız.

Daha önce camiamızın başkanına hakaret ederek bu konuda sabıkası bulunan, Antalyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden genel kurul kararı ile ihraç edilen kişinin son günlerde yaptığı haberler de kaosu seven zihniyetin, camiamızı karıştırmaya, taraftarımızı kışkırtmaya, huzuru bozmaya çalışan bir kafa yapısının ürünüdür.

Biz büyük biz camiayız. Kol kırılır yen içinde kalır zihniyeti ile camiamıza hizmet eden, katkı vermeye çalışan her başkanımızın arkasındayız. Hangi eski başkanımız olursa olsun karalanmasına, yalan, yanlış ve aşağılayıcı haberlerle itibarsızlaştırılmasına müsaade etmeyeceğiz.

Bu çaba içinde olanları şiddetle kınamayı sürdüreceğiz.

Dün olduğu gibi bugün de aynı düşüncedeyiz ve bu duruşumuzu sergilemeye bundan sonra da devam edeceğiz.

Taraftarlarımızdan istirhamımız;

Bu tür provokatif, huzur kaçırmaya ve kaos yaratmaya çalışan kişilere fırsat vermemeleri, sadece ve sadece gelecek vizyonumuza katkı vererek, oluşturmak istediğimiz yıkılmaz Antalyaspor'umuz için omuz omuza mücadele etmeleridir.

En büyük Antalyaspor!

Kamuoyuna saygı ile duyururuz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.