Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Antalyaspor Vakfına İade-i Ziyaret
Antalyaspor
13.05.2022 - 15:13, Son Güncelleme:

Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Antalyaspor Vakfına İade-i Ziyaret

Vakıflar Haftası etkinlikleri (9-15 Mayıs 2022) kapsamında daha önce ziyaret ettiğimiz Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Lütfi Karabacak, 12 Mayıs Perşembe günü bürokratları ile birlikte Antalyaspor Vakfımıza iade-i ziyaret nezaketinde bulundu.

Bölge Müdürü Karabacak, vakfımızın kendilerine gösterdiği ilgiden ve özellikle de 9 Mayıs Pazartesi günü oynanan FTA Antalyaspor - İH. Konyaspor müsabakasında futbolcuların vakıflar haftasının önemini vurgulayan pankart ile maç seramonisine çıkmasından mutluluk duyduklarını ve şehrimizin arması Antalyaspor'un kuruluşu olan Antalyaspor Vakfı'na her zaman büyük sempati duyduklarını ifade etti.

Antalyaspor Vakfı, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor A.Ş. temsilcilerinin hazır bulunduğu ziyarette Vakıf başkanımız Nafiz Tanır, vakfımızın kurumsal yapısı ve tarihçesi hakkında bilgi vererek Antalyaspor'un kendisine ait spor salonlarına, antrenman sahalarına, ve yüzme havuzlarına şiddetle ihtiyaç duyduğunu belirtti ve bu konuda vakıflar bölge müdürlüğü, belediyeler ile kurum ve kuruluşlar nezdinde temaslarının süreceğini ifade etti.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.