Winterleague lansmanı İstanbul’da gerçekleştirildi
Antalyaspor
26.12.2021 - 21:22, Son Güncelleme:

Winterleague lansmanı İstanbul’da gerçekleştirildi

Winterleague hosted by Antalyaspor 2022 lansmanı, İstanbul Mandarin Oriental Bosphorus Otel'de gerçekleştirildi. Seçkin bir davetli topluluğunun yer aldığı lansmanda özellikle Türk futbol camiasının önemli isimleri yer aldı. Lansmanda FTA Antalyaspor'umuzu Başkanımız Av. Aziz Çetin, Başkan Vekilimiz Sabri Gülel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer temsil etti.

BAŞKANIMIZ ÇETİN KONUŞTU

Spor basınının ünlü isimlerinden Şükran Albayrak'ın sunuculuğunu yaptığı lansmanda ilk konuşmayı başkanımız Av. Aziz Çetin yaptı. Çetin konuşmasında Atatürk'ün “Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeridir” sözünü anımsatarak şehrin dünyaca bilinen, Türkiye'nin en önemli turizm merkezi olduğunu, tarım ve Türk ekonomisinin de can damarını olduğunu kaydetti. Antalyaspor'umuzun da Antalya'nın en büyük markası olduğunu belirten Başkanımız Av. Aziz Çetin, “Antalya'mızı kamp için tercih eden futbol kulüplerinin Winterleague çatısı altında bir araya gelmesi, Türk futbol turizminin daha da canlanması adına son derece önemlidir. Kulüpler artık sadece antrenman amacıyla kamplar yapmamalı. Sporcu sağlığından medya ilişkilerine, oyuncu transferlerinden eğitim programlarına kadar birçok konuda iletişim halinde olmalı, işbirliği içinde bulunmalıdır. İşte bu organizasyon bu sebeple gerçekleştiriliyor ve biz de bu birlikteliğin önemli parçalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

18-21 OCAK 2022'DE

Winterleague organizasyonu ile ilgili bilgi veren CEO Behiç Kaya ise organizasyonun içeriğini anlatarak Türk futbolu ve Türk turizmi için ne kadar önemli bir etkinlik gerçekleştirileceğinin altını çizdi. 18-21 Ocak 2022 tarihlerinde hayata geçirilecek olan organizasyon ile kış kampı için hâlihazırda Antalya'da bulunan veya İspanya ve Dubai'yi tercih eden profesyonel futbol takımlarının bir araya getirilerek, daha rekabetçi ve profesyonel bir turnuva çerçevesinde takımların hazırlık kamplarını tamamlamalarının sağlanması amaçlanıyor.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.