Başkanımız Yılmaz Konuklarını Ağırladı
Antalyaspor
31.03.2021 - 20:08, Son Güncelleme:

Başkanımız Yılmaz Konuklarını Ağırladı

Fraport TAV Antalyaspor Başkanımız Mustafa Yılmaz, bugün de kendisine hayırlı olsun dileklerini iletmek isteyen konuklarını ağırladı. Günün ilk ziyaretçileri, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi yöneticileri oldu. Derneğin önceki gün yapılan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Şifa Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri, Başkanımız Yılmaz ile bir araya gelerek Türkiye Kupası finali ve bayrak kampanyamız hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkanımız Yılmaz, doğum günü olan Şifa Çiçek'e bir de pasta sürprizi yaparak yeni yaşını kutladı.

KONUK GAZETECİLER

Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizdeki günün bir başka konukları Anadolu Ajansı Antalya Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım ve gazeteciler Süleyman Elçin ile Oktay Özden oldu. Sohbette, Antalyaspor'umuzun UEFA Kulüp Lisansı için gerekli şartları yerine getirmesi, Türkiye Kupası finali ve bayrak kampanyası ile görüşler paylaşıldı. Günün bir başka konuğu ise gazeteci Ayla Çekiç'ti. Çekiç, Başkanımız Yılmaz ve yönetimine hayırlı olsun temennilerini iletirken Ziraat Türkiye Kupası finalinde de başarılar diledi.

YILMAZ'DAN DESTEK

Günün son konuğu ise Antalyaspor Vakfı eski başkanlarından ve Antalyaspor A.Ş. eski yönetim kurulu üyelerinden Ali Yılmaz'dı. Yılmaz, her zaman olduğu gibi yönetim dışında da olsa Antalyaspor'umuza destek olma sözü verirken yeni yönetimin yanında olduğunu belirtti. Yılmaz, Antalyaspor'umuza ligde ve Ziraat Türkiye Kupası'nda başarılar diledi.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.