17 Ağustos
17.08.2021 19:18:28
Antalyaspor Dergisi Ağustos Sayısı Yayında

2021 yılının ocak ayından itibaren yeniden yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi'nin ağustos ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

ADNAN VE DIARRA

Dergimizin ağustos sayısına; Antalyaspor'umuzda 2 şampiyonluk yaşayan, 1993-1994 sezonu şampiyonluğumuza final maçının son dakikasında attığı frikik golüyle damga vuran ve şu anda kulübümüzde şef scout olarak görev yapan Adnan Gülek açıklamalarda bulundu. Adnan Gülek, 36 yıl önce kapısından içeri adım attığı Antalyaspor'un nasıl ailesi haline geldiğini, geçmişten günümüze unutamadıklarını ve scout departmanındaki çalışmaları anlattı. Senegal'de doğup büyüyen, 2012'de geldiği Antalyaspor'da sergilediği performansla kısa sürede taraftarlarımızın adına besteler yapmasını sağlayan ve şu anda altyapımızda yeni yeteneklerin yetişmesi için uğraş veren Lamine Diarra da dergimizin ağustos sayısına özel açıklamalarda bulunan bir başka isimdi.

ANDREA POLI'YI TANIYORUZ

Yeni transferimiz Andrea Poli'nin İtalya'dan Antalya'ya uzanan kariyer serüveni de bu ayki sayımızda yer aldı. 2021-2022 sezonu öncesi kamp çalışmalarımızın detayları ve her sayımızda olduğu gibi şehrimizin öne çıkan dinamiklerinin ve güzelliklerinin işlendiği dosyalarımız da dergimizin ağustos sayısında bulunuyor. Camiamızdan en son haberlerin, Avrupa ve dünya futbolundan gelişmelerin ve çok daha fazlasının yer aldığı Antalyaspor Dergisi'ne siz de 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

Futbol