17 Eylül
17.09.2021 21:37:37
Antalyaspor Dergisi Eylül Sayısı Yayında

Kulübümüzün resmi yayın organlarından biri olan Antalyaspor Dergisi'nin eylül sayısı, aboneleriyle buluşmaya başladı. Dergimizin bu ayki sayısının kapağında Cezayir'in yetiştirdiği genç yeteneklerden biri olarak ilk kez ülkesinin dışında Antalyaspor'da forma giymeye başlayan Houssam Ghacha yer aldı. Kanatlardaki hızıyla fark yaratan Ghacha, Cezayir'den Antalya'ya uzanan hayat öyküsünü dergimizin okuyucuları için anlattı.

İLTEMİR KONUĞUMUZ OLDU

Antalyaspor A.Ş. Başkan Vekilimiz İsmail İltemir de eylül sayımıza konuk oldu. Aynı zamanda Antalya'mızdaki inşaat sektörünün önemli isimlerinden biri olan İltemir ile Antalyaspor'umuzun dününü, bugününü ve geleceğini konuştuk.

EFSANELERDE BİÇİKÇİ VAR

Kulübümüzün çatısı altında birçok görevde bulunmuş olan emektar futbolcumuz Sancar Biçikçi de dergimize konuşan isimler arasında yer aldı. “Mobilet Sancar” lakaplı eski futbolcumuz ile geçmişten günümüze Antalyaspor temalı bir yolculuğa çıktık.

E SPOR BRANŞIMIZI TANIYORUZ

Dünya üzerinde her geçen gün artan takipçi kitlesiyle sanal dünyada bir realite haline gelen espor ile ilgili olarak da Antalyaspor Espor Şube Sorumlusu Emre Yurdagel'den bilgi aldık. Yurdagel, esporun gelişimini ve kısa sürede çok büyük başarılar elde eden Antalyaspor Espor Şubesi'nin gelecekteki hedeflerini dergimize anlattı.

HAJI WRIGHT'IN BİLİNMEYENLERİ

Antalyaspor Dergisi okuyucuları, eylül sayımızda; yeni transferlerimizden Haji Wright'ın kariyer serüvenini, geçtiğimiz ay kaybettiğimiz dünya futbolunun efsane ismi Gerd Müller'in futbol hayatını, camiamızdan en son gelişmeleri ve çok daha fazlasını okuyabilecekler. Siz de dergimize 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

Futbol