25 Ocak
25.01.2021 12:13:27
Antalyaspor Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Uzun bir aradan sonra tekrar yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi'nin ilk sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı. Şanlı tarihimizden aldığımız ilhamla sayfalarını oluşturduğumuz dergimizin ilk sayısı dopdolu içeriğiyle siz değerli Antalyaspor taraftarlarını bekliyor.

KAPAK RÖPORTAJI ERSUN YANAL

Dergimizin ilk sayısında futbol takımımızın teknik direktörü Ersun Yanal ile yaptığımız söyleşiyi okuyabileceksiniz. Ersun Yanal, Antalyaspor'daki hedeflerinden, Türk futbolunun gelişimi için önerilerine; pandemi döneminde yaptıklarından, gelecek planlarına kadar birçok soruyu içtenlikle yanıtladı. Yine İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Berkay Bahar da dergimize kulübümüzün vizyonu ve hedefleri doğrultusunda açıklamalarda bulundu. Genç futbolcumuz Bünyamin Balcı, triatletimiz Bahadır Tama da Antalyaspor Dergisi'nin ilk sayısının sayfalarının misafirleri arasındaydı.

İLK SAYIYA ÖZEL KONULAR

Bunun yanı sıra, futbol takımımızın isim sponsoru Fraport TAV'ın genel müdürleri Deniz Varol ve Bilgihan Yılmaz ile gerçekleştirdiğimiz özel söyleşiyi, kuruluş öykümüzü, korona virüsü salgınının futbol kulüplerine etkisini incelediğimiz özel dosyayı, sporda artan ırkçılık olgusu üzerine derlediğimiz makaleyi ve aralık ayında aramızdan ayrılan efsane teknik direktörlerden Gérard Houllier'in anısına kaleme aldığımız yazıyı sayfalarımızda okuyabileceksiniz. Camiamızdan öne çıkan haberler ve arşivlerimizden kesitler de yine Antalyaspor Dergisi'nin ilk sayısının içeriğinde yer alıyor.

Futbol