08 Mayıs
8.05.2024 16:57:45
Antalyaspor Futbol Okulu Muğla ve Burdur’da

Bir yandan Antalya'nın pek çok bölgesinde bulunan şubelerinde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni şubeler edinmek için çalışmalarına devam eden Antalyaspor Futbol Okulumuz il dışındaki altıncı ve yedinci şubelerine “merhaba” dedi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tahir Özdaş ve Selin Tezel'in katılımları ile imzalanan protokol ile birlikte Antalyaspor Futbol Okulu ailesine Muğla ve Burdur şubeleri de katıldı.

Hasan Subaşı Tesislerimizde düzenlenen imza töreninde yöneticilerimizin yanı sıra Antalyaspor Futbol Okulu Koordinatörü Ramazan Özen, Antalyaspor Futbol Okulu Muğla şube sorumlusu Özcan Öz ve Burdur şubesi sorumluları Veli Akbulut ile Fatih Yılmaz yer aldılar.

Antalyaspor'un tüm futbol okulları gibi geleceğin yıldızlarının yeşil sahalardaki ilk adımlarında yanında olacak olan yeni şubelerden Burdur şubesi ilgili bilgiler 0546 928 45 52 numaralı telefondan, Muğla şubesi ile ilgili bilgiler ise 0555 558 75 47 numaralı telefondan alınabilir durumda.

Atılan imzalar sonucunda Antalya'nın merkez ilçeleri ile birlikte Manavgat, Serik, Kemer, Kumluca, Kocaeli, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır ve Tahran (İran) şubeleri bulunan Antalyaspor Futbol Okulları'nın Muğla ve Burdur'u da bünyesine kazandırdığı tören, fotoğraf çekimi ve hayırlı olsun temennileri ile sona erdi.

Futbol