30 Eylül
30.09.2022 11:49:02
Antalyaspor & Mac Allister İşbirliği Sürüyor

Başkanımız Av. Aziz Çetin önderliğinde oluşturulan Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanımızın başlattığı çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Club Deportivo Mac Allister takımı ile karşılıklı olarak gerçekleştirilen ilk ziyaretlerin ardından Arjantin ekibinin sportif direktörü ve antrenörü Nicolas Mac Allister Antalya'ya geldi.

İDMANLARA KATILDI

Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı Koordinatörü Erdem Erdal'ın yakından ilgilendiği Nicolas Mac Allister Antalya'ya geldikten sonra öncelikle kulübümüzün tüm tesislerini gezdi, altyapımızın çalışma düzenini, antrenman programlarını inceledi ve genç oyuncularımızın sahada yaptığı antrenmanları takip etti. U19 ve U17 takımlarımızın Fethiyespor ile oynadığı hazırlık maçlarını da izleyip notlar alan Nicolas Mac Allister, geçen sene Dubai, bu sene de Madrid'deki turnuvalara katılması nedeniyle U14 takımımız ile birlikte antrenmana da çıktı.

TEMASLAR DEVAM EDECEK

Hasan Subaşı Tesislerimizde, Antalyaspor'umuzun altyapısında bulunan tüm antrenörlere futbol taktikleri, antrenman ve oyun metotları içeren eğitici bir seminer de veren Mac Allister'in konuşmasını, Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer, Altyapı Direktörümüz Sedat Karabük ve Başkan Danışmanımız Ferda Ramanlı da izledi. Nicolas Mac Allister yöneticilerimizle birebir görüşmeler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu. Antrenör ve oyuncu eğitimi konusundaki ikili ilişkilerin bundan sonra da devam edeceği belirtildi.

Futbol