Antalyasporumuz Kampa Girdi
![Antalyasporumuz Kampa Girdi](/Upload/File/2019/1/1/20180511091758.png)
Profesyonel futbol takımımız, Spor toto Süper Lig'de 33. haftanın açılış maçında Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı. Antalyasporumuz, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirdiği maç öncesindeki son antrenmanda taktik-provaları çalıştı. Teknik Direktörürümüz Hamza Hamzaoğlu gözetiminde yapılan antrenmanın ardından takımımız, tesislerimizde kampa girip maç saatini beklemeye başladı.