18 Nisan
18.04.2017 16:54:55
Antalyasporumuza Başpehlivan Ziyareti
 
 
 
Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında sahasında Trabzonspor'u konuk etmeye hazırlanan Antalyasporumuza, pehlivanlardan sürpriz ziyaret gerçekleşti.
 
 
 
Hafta sonu Döşemealtı Belediyesi'nin düzenleyeceği yağlı güreşlerde çayıra çıkacak olan başpehlivanlar Orhan Okulu, Serkan Serttürk, Ali Yanatma, Ali Altun, İsmail Koç, başaltında güreşen Okan Acar, Kırkgöz Döşemealtı Spor Kulübü'nün güreş antrenörü Kemal Yılmaz ve Döşemealtı Belediyesi'nin meclis üyelerinden Ramazan Bahsi ile birlikte Atilla Vehbi Konuk Tesislerimize gelerek antrenmanı izledi. Antrenmen bitiminde takımımıza baklava ikram edip Trabzonspor maçı için başarı dileklerinde bulunan pehlivanlar, Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ile futbolcularımızı 23 Nisan Pazar günü yapılacak 12. Geleneksel Döşemealtı Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne davet etti. 
 
 
 
ÇABUKLUK VE TAKTİK ÇALIŞILDI

 
Antalyasporumuz, haftanın ikinci antrenmanına düz koşu ile başlayıp beşe iki ile devam etti. Daha sonra istasyonda çabukluk-koordinasyon çalışması yapıldı. Antrenman, çiftkale taktik çalışması ile sona erdi. Sakatlıkları süren Emre Güral ile Kenan Horic antrenmana katılmazken, Chico takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı. 
 
 
 
 
 
 
 

Futbol