Antalyasporumuzda Provalar Başladı
![Antalyasporumuzda Provalar Başladı](/Upload/File/2019/1/1/20171122022458.png)
Süper Lig'in 13. haftasında sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Antalyasporumuz, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Takımımız, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizdeki antrenmanda Fenerbahçe maçının taktik çalışmalarını yaptı. Teknik Direktörümüz Leonardo Araujo, önce 2 grup halinde dar alanda taktik çalışması yaptırdı. Brezilyalı teknik adam daha sonra tam sahada çift kale oynattı. Antrenman; serbest şut çalışması ile sona erdi.