Antalyasporumuzda Seçmeler Başladı
![Antalyasporumuzda Seçmeler Başladı](/Upload/File/2019/1/1/20180626103003.png)
Antalyasporumuzda, altyapı takımlarımıza çeşitli yaş gruplarında oyuncu kazandırmak amacıyla düzenlenen seçmeler başladı.
Hasan Subaşı Tesislerimizde düzenlenen seçmelerde ilk olarak 2005 doğumlular sahaya çıktı. Seçmelere katılmak için kayıt yaptıran 90 Minik yetenek 8 takıma ayrıldı ve 40'ar dakikalık 4 maç oynatıldı. Seçmeleri, altyapıdaki antrenörlerimiz izleyerek oyuncuların performans ve yeteneklerini değerlendirdi. Altyapı seçmelerimiz Salı günü 2004 doğumlular ile devam edecek.