23 Nisan
23.04.2020 16:58:39
Fraport TAV Antalyasporumuzdan 23 Nisan’a Özel Antrenman

Fraport TAV Antalyasporumuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bugünkü antrenmanını U12 takımımız ile birlikte yaptı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında bireysel antrenmanların yanı sıra zaman zaman telekonferans aracılığı ile bir araya gelerek toplu halde antrenmanlarını gerçekleştiren futbolcularımızın bugünkü çalışmasına U12 takımımızın minik futbolcuları da katıldı.

TAMER TUNA'DAN KUTLAMA

Antrenman, Teknik Direktörümüz Tamer Tuna'nın konuşması ile başladı. Tuna, çalışmaya katılan minik futbolculara seslenerek, “Bugün, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100'üncü yılı. Bugün aynı zamanda sizin de bayramınız. Bugünkü çalışmayı futbolcularımıza sizler yaptıracaksınız. Bizler de sizlere katılacağız. Hepiniz evde kalıp sağlıklı yaşamayı ihmal etmeyin. İyi bayramlar diliyorum” dedi.

KAPTAN TEŞEKKÜR ETTİ

Antrenmana Futbol Direktörümüz Sedat Karabük ile U12 takımının antrenörleri, futbolcuları ve A Takım oyuncuları ile onların çocukları da katıldı. U12 takımımızın kaptanı Ege İzmirli de bir konuşma yaparak kendilerine bu fırsatı veren başta Teknik Direktörümüz Tamer Tuna ve Futbol Direktörümüz Sedat Karabük'e teşekkür ederek “Bizleri bu büyük günde ve bayramımızda aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ulu önder Atatürk'ün izinde yürümeye devam edeceğiz” dedi. Yaklaşık 45 dakika süren çalışmada yapılacak hareketleri minik futbolcular sırayla belirlerken A Takım oyuncuları da geleceğin futbolcularını alkışlayarak bayramını kutladı.

Futbol