Antalyasporumuzun Başakşehir Provası
![Antalyasporumuzun Başakşehir Provası](/Upload/File/2019/1/1/20171215020402.jpg)
Pazar günü deplasmanda Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Antalyasporumuz, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizdeki antrenmanda taktik provalar yaptı. David Badia gözetimindeki antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra pas-orta-şut çalışmaları yapıldı. Ardından dar alanda taktik çalışıldı. Antrenman; hücum ve savunma taktik provalarının yapıldığı çalışma ile sona erdi. Antalyasporumuz, maç öncesine son antrenmanını cumartesi sabahı yine Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde yaparak öğleden sonra uçakla İstanbul'a gidecek.