Çift Kale Maçı Berabere Bitti: 2-2
![Çift Kale Maçı Berabere Bitti: 2-2](/Upload/File/2019/1/1/20181024020130.jpg)
Antalyasporumuzda birinci grubun antrenmanından sonra ikinci gruptaki futbolcularımız altyapı takımlarımızın karmasıyla çift kale maç yaptı. U21, U19, U17 ve U16 takımlarımızdan oyuncular, A takım oyuncularımızın oluşturduğu iki takıma serpiştirildi. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde, 30'ar dakikalık 2 devre halinde oynanan çift kale maç 2-2 beraberlikle sonuçlandı. Çift kale maçı yönetim kurulu üyelerimizden Aytaç Altay ile Futbol Direktörümüz Sedat Karabük de izledi.