07 Eylül
7.09.2021 13:31:04
Enzo Crivelli FTA Antalyaspor’umuzda

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, Enzo Crivelli ile sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyelerimiz Aytaç Altay ve Kerem Çankaya katıldı. Enzo Crivelli, kendisini 1 yıl kiralık olarak kırmızı beyaz renklerimize bağlayan imzayı atarak 17 numaralı formasını giydi

SATIN ALMA OPSİYONU VAR

İmza töreninde konuşan FTA Antalyaspor Sportif İşler, Scouting, Transfer Komitesi, Teknik Ekip ve Futbolcularla İlişkiler Komitesi Üyesi Aytaç Altay, bu sezon 12'nci transfere imza attıklarını belirterek, “Kendisini satın alma opsiyonuyla 1 sene kiraladık. Hem Crivelli hem Antalyaspor için hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Yönetim Kurulu Üyemiz Kerem Çankaya ise transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyerek Crivelli'ye başarı diledi. Yöneticilerimiz, transferin gerçekleşmesinde emeği geçen, daha önce kulübümüzde Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Süleyman Sincar'a da katkısı için teşekkür etti.

MAKSİMUM KATKI İÇİN BURADAYIM

Enzo Crivelli ise Antalyaspor'umuzda olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek sözlerine başladı. Fransız futbolcu, “Antalyaspor forması altında başarılı olmak istiyorum. Takıma yardımcı olup ligi en iyi sırada bitirmek için maksimum katkı sağlamak istiyorum. Geldiğim ilk andan itibaren sıcak karşılama için kulüp yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ARTIK SADECE ANTALYASPOR

Süper Lig'de kendisi ile ilgilenen başka kulüpler de olduğunu belirten golcü futbolcu, “Diğer kulüplerden direkt olarak arama ya da mesaj almadım. Antalyaspor'da olduğu gibi hiç bir hoca benimle temasa geçip, istekli olduğunu göstermedi. Bu yüzden Antalyaspor'u tercih etmem zor olmadı. Başakşehir konusu 2 -3 gün öncesine kadar vardı. Şimdi Antalya'dayım. Orada çok güzel günlerim geçti şampiyonluk yaşadım. Bu günden sonra sadece Antalyaspor ile ilgili konuşmak istiyorum. Çok iyi takım ruhu yakalayıp kolektif şekilde başarı olunca benim de daha üst seviyede performansımı göreceksiniz" ifadelerini kullandı. İmza töreni, Crivelli'nin 17 numaralı formasıyla gazetecilere verdiği pozla sona erdi.

Futbol