22 Temmuz
22.07.2021 18:32:28
Fedor Kudriashov Yeniden FTA Antalyaspor’umuzda

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, 1 buçuk sezondur formamızı giyen Fedor Kudriashov ile yeniden anlaşma sağladı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen imza töreninde Fedor Kudriashov kendisini 1+1 yıl daha kırmızı beyazlı renklerimize bağlayan imzayı attı. Törene, Fraport TAV Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sezgin Özer ve Emrah Çelik katıldı.

1+1 YILLIK İMZAYI ATTI

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer, Fedor Kudriashov'un formamızı giydiği dönemde takımımıza ciddi katkılarda bulunduğunu belirterek, “Biz oyuncumuzdan çok memnunuz. Oyuncumuz da Antalya'yı ve kulübünü sevdiği için uygun şartlardaki teklifimizi kabul ederek imza törenimize katıldı. Başta camiamıza, kulübümüze ve futbolcumuza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Yönetim Kurulu Üyemiz Emrah Çelik de tüm İslam aleminin ve camiamızın kurban bayramını kutlayarak başladığı sözlerine, “Fedor, bizimle olan sözleşmesinin bitmesinin ardından ülkesi Rusya ile Avrupa Şampiyonası'nda forma giydi. Yoğun geçen sezonun ardından futbolcumuzla tekrar görüştük ve 1+1 yıl için yeniden anlaştık. Antalya'mıza katkıda bulunmaya devam edecek. Yeni dönemde de kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

ANTALYASPOR'DA MUTLUYUM

Kendisini yeniden Antalyaspor'umuza bağlayan imzayı atan Fedor Kudriashov ise kulübümüz ile yeniden söyleşme imzaladığı için mutlu olduğunu ifade ederek. “Antalyaspor'daki kariyerime devam ettiğim için memnunum. Burada geçirdiğim 1 buçuk yıl içinde önemli değişiklikler yaşadık. Artık önümüzdeki sezona yöneticilerimiz, teknik ekibimiz ve biz futbolcular büyük iyimserlik ile bakıyoruz. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Fedor Kudriashov, resmi imzaların atılmasının ardından Antalyaspor'umuzun Afyon kampına katıldı.

Futbol