Fraport TAV Antalyasporumuzda Antrenmanlar Başladı
Antalyaspor
24.03.2020 - 20:42, Son Güncelleme:

Fraport TAV Antalyasporumuzda Antrenmanlar Başladı

Antalyasporumuz, Koronavirüs tedbirleri nedeniyle ertelenen Süper Lig'e rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Tamer Tuna'nın belirlediği program çerçevesinde takımımız bugün uzaktan da olsa bir araya geldi ve ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Tele konferans sistemi ile gerçekleştirilen antrenman, Teknik Direktörümüz Tamer Tuna denetiminde ve antrenörlerimiz nezaretinde yapıldı.

FARKLI YERDE BİR ARADA

Futbolcularımız evlerinden aynı anda sisteme bağlanarak kulübümüz tarafından kendilerine ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarla birlikte çalışmaya katıldı. Antalya'da bulunan futbolcularımız evlerinden, Brezilya'da bulunan Charles, Antalya dışında bulunan Hakan (Sakarya), Eren (Bursa), Ferhat (Çanakkale), Yekta (İzmir) ve Veysel (İstanbul) bulundukları yerden antrenmana dahil oldu.

BU SİSTEM DEVAM EDECEK

Toplum sağlığı için ‘Evde Kal' kampanyası çerçevesinde antrenmanlarını online olarak sürdüren takımımız, saat 16.00'da aynı anda sisteme bağlanarak birlikte çalışma şansı buldu ve teknik ekibimiz tarafından eş zamanlı olarak yakından takip edildi. Antalyasporumuzda antrenmanların bir süre bu şekilde devam edeceği, liglerin başlama tarihi açıklanana ve Covid-19 tehdidi geçene kadar bu sistemin sürdürüleceği belirtildi.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.