Fraport TAV Antalyaspor’umuzdan 3 İmza Daha
Antalyaspor
4.07.2022 - 16:00, Son Güncelleme:

Fraport TAV Antalyaspor’umuzdan 3 İmza Daha

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, Fernando Lucas Martins ve Güray Vural ile sözleşme uzatırken, Ruud Boffin ile yeniden anlaştı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Asbaşkanımız Fesih Tamince ile yönetim kurulu üyemiz Sami Güral Katıldı.

GÜRAL VE TAMİNCE DE KATILDI

İmza töreninde ilk konuşmayı yapan Sami Güral, Antalyaspor olarak başarılı geçen bir sezonu geride bıraktıklarını hatırlatarak “Mevcut kadromuzu koruyarak üzerine takviye yapmaya devam ediyoruz. Ömer Toprak, Sonar Aydoğdu ve Alperen Uysal'ı transfer ettik. Bugün de mevcut 3 futbolcumuzla sözleşme uzatıyoruz ve yeniliyoruz. Güray ve Fernando'nun 1 yıl daha olan sözleşmelerini 2 yıl olarak revize ettik. Boffin ile ise 1+1 yıl süre ile yeniden anlaşıyoruz. Antalyaspor'umuza hayırlı olsun” dedi. Asbaşkanımız Fesih Tamince ise “Bu transferler kulübümüze hayırlı olsun. Aziz Başkan'ımızın önderliğinde inşallah önümüzdeki yıla imza atan takım olacağız” diye konuştu.

BİZ BU TAKIMI SEVİYORUZ

1 yıl daha olan sözleşmesini 2024 yılına kadar uzatan Güray Vural ise başta Başkanımız Av. Aziz Çetin olmak üzere tüm yöneticilere teşekkür ederken “Biz Antalyaspor ailesini, bu şehri ve bu takımı ailece çok seviyoruz. Bireysel olarak gösterdiğim performansı daha da artırmak için buradayım” dedi. Ruud Boffin ise yeniden Antalyaspor'da devam ettiği için mutlu olduğunu belirtti. Belçikalı kaleci, “Ben zaten sözleşmem bittikten sonra hiç bağlantımı koparmadım. Başkan ve yönetime teşekkür ediyorum. Yeni sezonda da başarılı olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

DAHA İYİ BİR SEZON İÇİN BURADAYIZ

Fernando Lucas Martins ise sözlerine Türkçe olarak “Merhaba” diyerek başladı. Brezilyalı futbolcu, “Geçen sene iyi bir sezon geçirdik. Kontratımı yenilediğim ve tekrardan Antalyaspor'da olduğum için mutluyum. Buraya geldiğim andan itibaren herkes beni evimde gibi hissettirdi. Buradaki bu misafirperverlik kararlarımda etkili oldu. Bu sene daha iyi sezon geçireceğimize olan inancım benim diğer teklifleri itip burayı seçmemde etkili oldu” şeklinde konuştu. İmza töreni, 3 futbolcumuzun imza atması ve toplu olarak gazetecilere poz vermesi ile sona erdi.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.